Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21029
Stary 11.12.2013, 18:11
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście że jest bez formy i tego nie neguje,nie mogę tylko zrozumieć w jakim aspekcie jest gorszy od Rafała Boguskiego(osobiście nic do niego nie mam ,poza jego grą)
w aspekcie:
- zaangażowania w grę
- myślenia na boisku
- walki o piłkę
- ustawiania się na boisku
- dostrzegania lepiej ustawionych kolegów
- gry z pierwszej pilki
- sposobu prowadzenia piłki
- wracania się pod własne pole karne i wspomagania obrońców

Oczywiście to tylko moje zdanie, z ktorym nikt nie musi się zgadzać.
I naprawdę nie jestem fanem Boguskiego
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując