TymonPRO napisał(a):

|
Oczywiście że jest bez formy i tego nie neguje,nie mogę tylko zrozumieć w jakim aspekcie jest gorszy od Rafała Boguskiego(osobiście nic do niego nie mam ,poza jego grą)
|
w aspekcie:
- zaangażowania w grę
- myślenia na boisku
- walki o piłkę
- ustawiania się na boisku
- dostrzegania lepiej ustawionych kolegów
- gry z pierwszej pilki
- sposobu prowadzenia piłki
- wracania się pod własne pole karne i wspomagania obrońców
Oczywiście to tylko moje zdanie, z ktorym nikt nie musi się zgadzać.
I naprawdę nie jestem fanem Boguskiego