głos z trybun napisał(a):

|
To mi wystarcza, żeby mówić, że PIS jest prawicą i na nich głosować.
|
No i to jest najsmutniejsze, że osób, dla których ideologia jest wystarczającym wyżywicielem, jest tak wiele w naszym kraju.
głos z trybun napisał(a):

Czyli kogo ? Nie ma w Polsce ani na świecie partii doskonałej żeby każdemu odpowiadała dlatego zawsze wybiera się to mniejsze zło, w tym przypadku PIS 
Pozdro.
|
Patrząc na deklaracje pisowców odnośnie faktycznych działań nazwijmy to organizacyjno-gospodarczych, nie mam przekonania, że jest to mniejsze zło i w tym jest problem.