Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24937
Stary 11.12.2013, 16:16
głos z trybun napisał(a):Wyświetl post
To mi wystarcza, żeby mówić, że PIS jest prawicą i na nich głosować.
No i to jest najsmutniejsze, że osób, dla których ideologia jest wystarczającym wyżywicielem, jest tak wiele w naszym kraju.

głos z trybun napisał(a):Wyświetl post
Czyli kogo ? Nie ma w Polsce ani na świecie partii doskonałej żeby każdemu odpowiadała dlatego zawsze wybiera się to mniejsze zło, w tym przypadku PIS

Pozdro.
Patrząc na deklaracje pisowców odnośnie faktycznych działań nazwijmy to organizacyjno-gospodarczych, nie mam przekonania, że jest to mniejsze zło i w tym jest problem.