rw88 napisał(a):

|
PiS prawicą jest jedynie światopoglądowo
|
rw88 napisał(a):

|
No, chyba że dla kogoś kluczowe jest rozliczenie z przeszłością i polityka historyczna, to pewnie jakąś alternatywą jest.
|
To mi wystarcza, żeby mówić, że PIS jest prawicą i na nich głosować.
rw88 napisał(a):

|
Ja wolałbym jednak wybrać kogoś, kto w większym stopniu ma pomysł na zmiany w przyszłości
|
Czyli kogo ? Nie ma w Polsce ani na świecie partii doskonałej żeby każdemu odpowiadała dlatego zawsze wybiera się to mniejsze zło, w tym przypadku PIS
Pozdro.