Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15759
Stary 10.12.2013, 15:57
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
cytat gdzie coś takiego pisałem

zamieściłem 4 fakty, smuda dojebał 2 razy, łysy dojebał 2 razy i jeszcze 2 faktowe symulacje na dzień dzisiejszy
Jakbym pisał do Ciebie to bym Cie zacytował. Skoro się już odezwałeś.

O Sarkim ktoś już pisał wcześniej.

Burdenski to wiadomo, że chodziło o ewentualnego sponsora który ciągle jest możliwy (a sparing już zagraliśmy). Nie oszukujmy się, że duże biznesy robi się zupełnie czysto w tych czasach.

Boguski. Najpierw weszlo jechało Ostoje, potem nagle się okazało, ze bez gościa nie mamy środka pola (wiadomo, że był to najłatwiejszy cel z Naszej drużyny, bo zastąpił Sobola + przegrana sprawa z Wilkiem, łatwo znaleźć uznanie w oczach rozgoryczonych kibiców takim jechaniem po kimś kto ma ich zastąpić, a trzeba być topowym graczem, żeby wskoczyć do nowej ligi i od razu grać super). Jak skończyło z Ostoja to jadą z Boguskim. Pół forum im uwierzyło, bo gość faktycznie jest daleko od swojej najlepszej formy, ale nie wiem czy ktoś pamięta jaka my mamy ławke. Jak nie to radze spojrzeć przed meczem kto tam siedzi.

Czekaj? Mówią, ze młody, mówią, ze zdolny. Rozumiem, ze jak Stolarski zostanie u Nas i nagle nie wypali to wszyscy będą mówić jak jeden mąż, ze to było głupie posuniecie? W normalnym klubie maja na pęczki młodych zawodników podpisanych i wypala tylko kilku. U Nas musi każdy, bo inaczej się nie znamy. Uprzedzając młody w odniesieniu do Naszych realiów.
Odpowiedz cytując