Drozd napisał(a):

|
A co to Sakiewicz jest z PiSu ?
|
Pracuje w firmie, w której zarządzie siedzą pierwszoplanowi politycy PiS z prezesem na czele. Sakiewicz wraz ze swoim zapleczem sprzedał swój "koncern medialny", który wcześniej był jedynie medialnym zapleczem PiS politykom tej partii. Czego chcieć więcej?