Belzebub napisał(a):

Czy Ty Drozd jesteś aby normalny? Krytykujesz każdą jedną osobę, która choć zająknie sie w negatywny sposób na PiS.. Czytasz to forum widać bardzo wybiórczo ( i tak pewnie tylko tematy polityczne), bo trzeba naprawde wykazać się umyślnością w pisaniu, by posądzać uzytkownika Jaroo o komuszkowatość.. Niczym się nie różnisz od Szpena, jesteście poprostu z dwóch walczących obozów politycznych.. I to was tylko różni..
Wiadomym jest, że sprawa Hofmana to nic przy aferze korupcyjnej zamiecionej pod dywan.. Ale czy już tak bardzo się różni od zegarka Nowaka? Spoko, moze to rzeczywiście była pożyczka - a może gratyfikacja za zalatwioną dobrze płatną, kolejną już pracę.. Takie weksel czy zobowiązanie pożyczający zawsze może przecież umorzyć, zwrot może nastąpic w gotówce i nie dowiemy się, czy pożyczka była spłacona czy może "podarowana"..
Druga sprawa, która już mocniej mi obrzydzila PiS w ostatnim czasie, to wojenka z RN.. Ten smieszny atak Sakiewicza na Marsz Niepodległości pod koniec programu Pospieszalskiego, tylko mnie w tym utwierdził.. Sracie nawet pod siebie, a może jednak nie jesteście po tej samej stronie barykady co Narodowcy? Jedyny wasz realny, prawicowy koalicjant, a zwalczacie go z nie mniejszą zaciekłością niż poskomuchów.. Żenada..
|
Kolego, skoro Jaroo1 w swojej retoryce niczym nie różnie się o TVN i GW, a komuchowatość tychże jest chyba bezsporna to niestety ale wnioski nasuwają się same.
Hoffman pożyczone pieniądze oddał, Nowak zegarek oddał? Jest różnica czy nie ma? Gdyby pożyczający chciał ukryć fakt zaistnienia pożyczki to chyba wzorem POwców poszłaby gotówka. Dlaczego wysłał przelewem? Trochę logiki. Z normalnej sprawy pożyczki wśród znajomych próbuje się robić kolosalny przekręt i o ile w przypadku komuszych mediów mnie to nie dziwi, to co chce osiągnąć Jaroo1 powtarzając te komusze domysły? Możesz mi wyjaśnić?
A co to Sakiewicz jest z PiSu ? Skoro mówisz o ataku to co zaprezentował szef RN u Pospieszalskiego? Sakiewicz jest z GP jest dziennikarzem może sobie mówić co chce, a wiązanie tego z PiS to nadinterpretacja.
Żeby RN mógł stać się koalicjantem to musi najpierw dostać się do parlamentu, a żeby to nastąpiło powinien skupić się na przekonywaniu ludzi do siebie i pokazywaniu różnic dzielących go od rządzącej o sześciu lat "nocnej zmiany". Zamiast tego taki Jaroo1 wpada i udowadnia że PiS to lewica

. Zrozum że jedyne co tym zyska to osłabienie całego jedynego "prawicowego" Ruchu Narodowego. Dostał kiedyś pytanie czy wolałby koalicję z PiS czy z PO. Jasno określił że nie ma to dla niego znaczenia, bo to to samo

. Więc o czym tu gadać...