mitmichael napisał(a):

|
Jezeli druzyna aspirujaca do gry w europejskich pucharach dostaje 5 goli (bo taki klub jak Wisla zawsze ma europejskie aspiracje) od czegos takiego jak Jagiellonia to nie jest dziwne, ze w europie jestesmy posmiewiskiem
|
No a czego się spodziewałeś? Jeżeli drużyną aspirującą do pucharów jest obecna Wisła?