mitmichael napisał(a):

|
Jezeli druzyna aspirujaca do gry w europejskich pucharach dostaje 5 goli (bo taki klub jak Wisla zawsze ma europejskie aspiracje) od czegos takiego jak Jagiellonia to nie jest dziwne, ze w europie jestesmy posmiewiskiem
|
Że co? drużyna aspirująca do europejskich pucharów?

Faktycznie jak drużyna dostaje od TAKIEGO CZEGOŚ 5 goli to jesteście pośmiewiskiem. Lubię wchodzić na wasze forum po takich meczech, i czytać komentarze takich typów z przerośniętym ego
