Wyświetl pojedynczy post
FLAMES
Junior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 02.12.2013, 20:51
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jezeli druzyna aspirujaca do gry w europejskich pucharach dostaje 5 goli (bo taki klub jak Wisla zawsze ma europejskie aspiracje) od czegos takiego jak Jagiellonia to nie jest dziwne, ze w europie jestesmy posmiewiskiem
Że co? drużyna aspirująca do europejskich pucharów? Faktycznie jak drużyna dostaje od TAKIEGO CZEGOŚ 5 goli to jesteście pośmiewiskiem. Lubię wchodzić na wasze forum po takich meczech, i czytać komentarze takich typów z przerośniętym ego
Ostatnio edytowane przez FLAMES : 02.12.2013 o godz. 20:56.
Odpowiedz cytując