mitmichael napisał(a):

|
Jezeli druzyna aspirujaca do gry w europejskich pucharach dostaje 5 goli (bo taki klub jak Wisla zawsze ma europejskie aspiracje) od czegos takiego jak Jagiellonia to nie jest dziwne, ze w europie jestesmy posmiewiskiem
|
przed sezonem nikt nie mowil, o pucharach, BA sztab i pilkarze nawet teraz tego nie mówią.