Wyświetl pojedynczy post
Valandil
Senior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 01.12.2013, 20:34
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Wy dalej się podniecacie...idzcie się przejść lub na piwo i podelektujcie sie tym, ze Wisła wygrała 3-0 po golach Garguły, Boguskiego i Brożka, a zydy przegrały z Niemcami, Amica tylko remis, Gornik z Piastem, a Legia wtopiła z Podbeskidziem...

Naprawdę dajcie sobie na wstrzymanie. Wisła WYGRAŁA!!!
A co mają się smucić? Na wstrzymanie to powinieneś dać sobie Ty.
Odpowiedz cytując