|
Wy dalej się podniecacie...idzcie się przejść lub na piwo i podelektujcie sie tym, ze Wisła wygrała 3-0 po golach Garguły, Boguskiego i Brożka, a zydy przegrały z Niemcami, Amica tylko remis, Gornik z Piastem, a Legia wtopiła z Podbeskidziem...
Naprawdę dajcie sobie na wstrzymanie. Wisła WYGRAŁA!!!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 01.12.2013 o godz. 20:36.
|