Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 01.12.2013, 20:23
Wy dalej się podniecacie...idzcie się przejść lub na piwo i podelektujcie sie tym, ze Wisła wygrała 3-0 po golach Garguły, Boguskiego i Brożka, a zydy przegrały z Niemcami, Amica tylko remis, Gornik z Piastem, a Legia wtopiła z Podbeskidziem...

Naprawdę dajcie sobie na wstrzymanie. Wisła WYGRAŁA!!!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 01.12.2013 o godz. 20:36.
Odpowiedz cytując