Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24717
Stary 28.11.2013, 12:38
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Gdyby PiS rządził Smoleńsk by się nie wydarzył.
niby dlaczego?

Drozd napisał(a):Wyświetl post
a gdy będzie rządził się nie wydarzy
zasmuce Cię. nie będzie rządził. nie ma szans na samodzielne rządzenie, choćby za Tuska wybuchły jeszcze 3 "najwieksze" afery stulecia.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
jesteś w stanie porównać to do zawalenia blaszanej wiaty pod ciężarem śniegu. Tragikabaret.
Drozd - jesteś idiotą. Pod tą "blaszaną wiatą" zginęło 65 osób baranie.