Drozd napisał(a):

|
Gdyby PiS rządził Smoleńsk by się nie wydarzył.
|
niby dlaczego?
Drozd napisał(a):

|
a gdy będzie rządził się nie wydarzy
|
zasmuce Cię. nie będzie rządził. nie ma szans na samodzielne rządzenie, choćby za Tuska wybuchły jeszcze 3 "najwieksze" afery stulecia.
Drozd napisał(a):

|
jesteś w stanie porównać to do zawalenia blaszanej wiaty pod ciężarem śniegu. Tragikabaret.
|
Drozd - jesteś idiotą. Pod tą "blaszaną wiatą" zginęło 65 osób baranie.