Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24715
Stary 28.11.2013, 11:07
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
No ale odnieść się do Marcinkiewicza i tragedii w Katowicach bez łączenia tego ze Smoleńskiem i Tuskami.
Ty masz jakąś pokrętną logikę. To, że PO bardzo złe to usprawiedliwia w twoich oczach PiS bo PiS to tylko zły (bez bardzo).
Zapomnij o Tuskach i weź na tapetę PiS i Marcinkiewicza. Co powiesz na ten temat? Źle zrobił, że się nie podał do dymisji czy dobrze?
A czy ja jestem jakąś tam krzyżówką oszołoma z lemingiem. W twoich oczach mogę być, spoko. Bo mi nie zależy co o mnie myślą tacy ludzie jak ty. Bo dla mnie twoja twórczość w tym temacie jest żałosna. O ile pochwalam jechanie po PO to nie rozumiem jak można ich obwiniać za wszystko a za podobne grzeszki swoich to już nie tykasz. Przecież to śmierdzi dziecinadą.
I jeszcze rozumiem, że taka mentalność Kalego ma jakiś sens w życiu osobistym bo np. wiadomo, że na występki rodziny, kolegów czy swoje patrzy się pod innym kątem niż występki obcych to dla mnie to jest patologia jeśli dochodzi do takiej sytuacji kiedy ktoś za jakąś śmieszną partię polityczną (złodziei i nierobów) nadstawia swój kark, swoje dobre imię.
Zrozum to, Polska się nie zmieni dopóki tacy zacofani umysłowo ludzie jak ty będą stanowili jakąś siłę w tym kraju. Bo co to za zmiana jak zamiast PO będzie rządził PiS i tak jak pisałem dzisiejsze "oszołomy" staną się w przyszłości "lemingami" (to tak bardziej w formie cytatu a nie obrażania kogoś panie moderatorze).
Jak PiS będzie rządził i się wydarzy Smoleńsk bis albo Katowice bis i się nikt do dymisji nie poda to będziesz siedział cicho. Jakim prawem więc teraz masz jakieś problemy?
Ty postępujesz nieetycznie i nielogicznie. Polityką się trzeba interesować bo ona ma wpływ na nasze życie ale ten twój fanatyzm jest pół smieszny pół żałosny. Nie możesz tego zrozumieć?
O te zegarki Nowaka też pewnie kłapałeś a jak jest afera z Hoffmanem (oczywiście niewyjaśniona jeszcze) to już taki skory nie jesteś do rozpisywania się na ten temat.
To wszystko jest bez sensu. Ty nie widzisz tego, że jesteś taki sam jak te lemingi a różni cię od nich tylko to, że oni są za PO czy innymi SLD a ty za PiS. To jest przykre w tej całej szopce.
A politycy się śmieją z was i dzięki wam żyją w tym nędznym finansowo Kraju jak pączki w maśle. Ty się dalej kłóć z lemingami a Macierewicz z Kaczyńskim będą kolejne 20 lat nieudolna opozycją, która oprócz brania kasy z koryta nic nie może zrobić. I w to im graj. Kaska leci a "lemingi" niech się gryzą.
Cały twój i innych "prawicowców" problem to niezdolność obiektywnej oceny faktów. Bądź przez nieznajomość faktów (uleganie propagandzie) bądź przez udawanie że niepasujących do propagandowego przekazu faktów, nie ma.

Pogrubiłem typowe podejście i auto manipulację. Gdyby PiS rządził Smoleńsk by się nie wydarzył, a gdy będzie rządził się nie wydarzy, bo nigdzie na świecie odkąd latają samoloty coś takiego się nie wydarzyło. U nas też nie miało prawa się wydarzyć, ale ty prawicowiec nie potrafisz tego pojąć i jesteś w stanie porównać to do zawalenia blaszanej wiaty pod ciężarem śniegu. Tragikabaret. Dlatego nie widzę najmniejszego sensu dyskutowania z tobą.

Tacy jak ty świadomie bądź nie, umacniają syf który w Polsce mamy bredząc ze nie ma alternatywy. Wciskając ciemnotę że PiS jest taki sam. Propaganda na takich mundrych liczy i podrzuca im kolejne wydmuszki jako dowód że wszyscy tacy sami. "O te zegarki Nowaka też pewnie kłapałeś a jak jest afera z Hoffmanem (oczywiście niewyjaśniona jeszcze) to już taki skory nie jesteś do rozpisywania się na ten temat." W dupie mam zegarki Nowaka mnie interesuje za co je dostał i od kogo. Po to zegarki żeby przelewu nie było? Jak można te sprawy porównywać. Skąd wiesz ze z Hoffmanem to "afera" mimo że niewyjaśniona? Pomyśl trochę zanim coś napiszesz bo nie mogę uwierzyć że można być aż tak opornym... Chyba że bredzisz z premedytacją a wtedy to szkoda słów.
Hej Nasz TS !!