Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24668
Stary 26.11.2013, 15:39
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Co przeciętni nowożeńcy w Polsce odłożą w 2-3 lata?
Policzyłem z nimi, że spokojnie odłożą. Kasa z wesela i do tego 2-3 lata pracy tam gdzie pracują i mają ponad 30 metrów w prawobrzeżnych dzielnicach Warszawy. Moja dawna działka nieruchomości mieszkalne, ale od ręki mieszkanie za 6k za m2 im znajdę.

PS. Przecież Hofman przy swoich zarobkach nawet na drugie takie mieszkanie załapałby się. Mówimy o kimś kto ma niezłą niemiecką pensją rzędu blisko 40k euro na rok.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 26.11.2013 o godz. 15:49.