rw88 napisał(a):

|
Szczerze mówiąc, to w Lubinie najbardziej przepłacani nie są piłkarze, a...ich "akademia piłkarska". Bo skoro nawet teraz, przy tak kompromitującym poziomie gry piłkarzy Zagłębia szansy nie dostaje nawet jeden młody chłopak, to szkoda na nią wydawać choćby złotówkę, a piłkarze tam wychowywani muszą prezentować naprawdę poziom poniżej absolutnego dna i zamiast na sportowców szkolą się na...cyrkowców?
|
Zagłębie II Lubin zajmuje 2 m- ce w III lidze w swoim okręgu i ma 41 pkt-ów po 18 kolejkach. Dla porównania my w III lidze mamy miejsce 10-te i 22 pkt-y po 17 kolejkach. Nie wiem jaka jest różnica poziomu lig w naszych regionach, ale wrzucam pod rozwagę. Młodzież to dobra inwestycja która może kiedyś procentować.