R33 napisał(a):

|
Wie ktoś jak najlepiej dojechać z Krakowa do Białegostoku (w tygodniu) ? Bo tak szukałem i znalazłem tylko 1go busa. W ogóle da się tam jakoś szybko dojechać coś a'la Lajkonik (Kraków - Wrocław)?
|
ja ponad rok temu jechałem z ogłoszenia z tablicy agh z nieznanymi mi ludźmi autem do lublina (15zł.) a później pociągiem (bilet studencki coś koło 30zł.)