R33 napisał(a):

|
Wie ktoś jak najlepiej dojechać z Krakowa do Białegostoku (w tygodniu) ? Bo tak szukałem i znalazłem tylko 1go busa. W ogóle da się tam jakoś szybko dojechać coś a'la Lajkonik (Kraków - Wrocław)?
|
Najszybciej to chyba dojedziesz pociągiem albo bezpośrednim albo z przesiadką w Warszawie, bo z busami czy autokarami to ciężko w tamte regiony.