Szpen napisał(a):

goodbye Vincent 
edyta: brawo za Szczurka - nie znam typa, główny ekonomista ING. Brawo, że nie żaden z układu tylko chłopak z zewnątrz. Czas oceni ...
|

Chłopak z zewnątrz he, he, he. Główny finansista zagranicznego banku zostaje ministrem finansów RP i mamy wierzyć , że czyje interesy będzie prowadził ?
ING to nie jest czasem ten bank, który daje zarobić Po-wskiemu przydupasowi Kondratowi ?
A tu ciekawszy temat. O światłowodzie w Małopolsce. Jak marszałek Sowa zakłada nam internet przy pomocy towarzysza partyjnego słynnego Szczypińskiego (tego od korupcji w UMK) i zarabia na nas miliony:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/67529...alopolskiej-po