Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8627
Stary 18.11.2013, 14:36
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Edit:
Oczywiście 'Roman Kosecki - wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i poseł Platformy Obywatelskiej' musi mieć inną opinię niż Boniek, 'pod siebie'.
Do tego przyzwyczaja nas co chwile.
No ale długi trzeba spłacać więc Kosecki będzie sobie gadał co mu się żywcem podoba. Bóg jeden wie co tam Rudy oferował działaczom w terenie.

Nawałka był podobno z Bońkiem dogadany już w czerwcu. Po tak fantastycznej wiośnie Górnika? Kabaret.
Tylko pogratulować wiary w piłkarzy i trenera Fornalika. Chłopina się łudził że zostanie, wygadywał brednie przed kamerami o właściwym kierunku a tam juz dawno były karty rozdane.
Szopke odstawili, jeden że zaskoczony ale jak ojczyzna wzywa to musi a drugi że było kilka poważnych nazwisk ale dla dobra polskiej piłki selekcjonerem zostanie Adam.
Górnik i kibice dowiedzieli się ostatni hehe

Ciekawe co tam jeszcze ustawiono przed oficjalnym namaszczeniem Rudego.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując