Lukasz napisał(a):

Edit:
Oczywiście 'Roman Kosecki - wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i poseł Platformy Obywatelskiej' musi mieć inną opinię niż Boniek, 'pod siebie'.
Do tego przyzwyczaja nas co chwile.
|
No ale długi trzeba spłacać więc Kosecki będzie sobie gadał co mu się żywcem podoba. Bóg jeden wie co tam Rudy oferował działaczom w terenie.
Nawałka był podobno z Bońkiem dogadany już w czerwcu. Po tak fantastycznej wiośnie Górnika? Kabaret.
Tylko pogratulować wiary w piłkarzy i trenera Fornalika. Chłopina się łudził że zostanie, wygadywał brednie przed kamerami o właściwym kierunku a tam juz dawno były karty rozdane.
Szopke odstawili, jeden że zaskoczony ale jak ojczyzna wzywa to musi a drugi że było kilka poważnych nazwisk ale dla dobra polskiej piłki selekcjonerem zostanie Adam.
Górnik i kibice dowiedzieli się ostatni hehe
Ciekawe co tam jeszcze ustawiono przed oficjalnym namaszczeniem Rudego.