Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20912
Stary 17.11.2013, 19:13
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Mam wrażenie, że Smuda posadził go na ławce także po to, żeby tu został.
To widać nie oglądałeś meczy z jego udziałem.
Nie gra ponieważ jest słabszy od Burligi, co szczególnie dobrze uwidocznił mecz z Zawiszą, gdzie był makabrycznie objeżdżany.

Brakuje mu jeszcze trochę do średniego poziomu ekstraklasowego. Wiele jeszcze pracy przed nim, zanim będzie mógł na poważnie myśleć o grze w Bundeslidze.

To jest materiał na dobrego piłkarza, ale jeszcze nie piłkarz.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.11.2013 o godz. 19:19.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując