crux.a napisał(a):

|
Mam wrażenie, że Smuda posadził go na ławce także po to, żeby tu został.
|
To widać nie oglądałeś meczy z jego udziałem.
Nie gra ponieważ jest słabszy od Burligi, co szczególnie dobrze uwidocznił mecz z Zawiszą, gdzie był makabrycznie objeżdżany.
Brakuje mu jeszcze trochę do średniego poziomu ekstraklasowego. Wiele jeszcze pracy przed nim, zanim będzie mógł na poważnie myśleć o
grze w Bundeslidze.
To jest materiał na dobrego piłkarza, ale jeszcze nie piłkarz.