mitmichael napisał(a):

|
Kupiłem dzisiaj wczorajszy Przeglad Sportowy, jest wzmianka o Miskiewiczu, ze obserwuja go skauci z dwoch druzyn grajacych w Serie B i dwoch druzyn grajacych w LM. Kontrakt mu sie konczy w czerwcu i lepiej szybko podpisac nowy bo jak nie to juz niedługo (pewnie chodzi o styczen) bedzie mogł rozmawiac z innymi klubami - to słowa jego agenta, ktorego wypowiedz jest tam zamieszczona.
|
jak bednarz to spieprzy to mu tego nie wybacze. podpisywac kontrakt na co najmniej 3 lata, natychmiast.