Wyświetl pojedynczy post
GrzegorzTS
Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 09.11.2013, 11:35
Wielcy profesjonaliści Garguła bredzi o załamaniu po golu kontaktowym i to jest profesjonalny piłkarz który od kilku lat gra w ekstraklasie?! kolejny Stolarski skoro chłopaczek wytrzymuje 60 minut i łapią go skurcze idzie do zmiany to niech gra w młodej ekstraklasie dorośnie i niech dopiero gra w pierwszym składzie,szczególnie,że w jego miejsce mógł wczoraj zagrać Fryc.
Scena po meczu w żadnym z nich nie było żłości po porażce ja rozumiem przegrać 0-1 zejśc do szatni ale jak się przegrywa taki mecz to wypada być w....*** a ci dziękują rywalowi wymiana koszulek i spoko.A Smuda pewnie w nagrode da im wolny weekend .
Odpowiedz cytując