Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 08.11.2013, 22:29
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Normalnie nie dopatruję się spisków, ale ....a mać - sędzia puścił ze 3-4 bramkowe spalone dla Górnika...
Otóż, ....a, to. Strasznie się zezłościłem, bo o ile zasłużyliśmy na upokorzenie w Bielsku, o tyle dzisiaj miło się tę grę do gola na 1-2 oglądało. Bardzo szkoda dzisiejszych punktów, ale nic - trzeba jechać dalej. Taką Wisłę chcę widzieć na wyjazdach!
Odpowiedz cytując