Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 08.11.2013, 10:04
Wygramy 2:1 mały się obudzi.

Elefant napisał(a):Wyświetl post
Wolałbym, żeby walczył przed zgubieniem a nie markował grę i walkę ciałem. No, ale może rzeczywiście nie ma nikogo na jego miejsce.
Przed zgubieniem to trzeba myśleć, a nie walczyć. Jeżeli skok do głowy, której nie można wygrać nazywasz "markowaniem gry" to nie masz kolego zielonego pojęcia. A jak powiedział Smuda, Boguski gra nie dlatego że jak próbują sugerować niektórzy "nie ma nikogo na jego miejsce" tylko dlatego, że nie pyskuje, walczy i piłkarsko jest bardzo dobry. Ten fakt chyba umyka większości jego krytyków choć w ocenie piłkarza raczej powinien być decydujący.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.11.2013 o godz. 10:23.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując