Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 07.11.2013, 22:06
Nie ma żadnych racjonalnych przyczyn, które mogłyby wskazywać na to, ze osiagniemy lepszy rezultat niz honorowa porażka.
Poza jednym. To jest polska liga. I wszystko jest możliwe. Ale i tak nadzieja jest mała jak główka od zapałki.

Cytat:
No i pojawił się poważny problem wszystko wskazuje na to, że jutro Franciszek Smuda nie będzie mógł skorzystać z Pawła Brożka oraz Gordana Bunozy.
Byle do wiosny. Choć nie ma żadnej pewności, ze mityczne transfery się pojawią. I tak długo trzymaliśmy bez kontuzji, kartek i zdziesiątkowanego składu, czego wielu, w tym i ja bardzo realnie obawiało się przed sezonem.

Cytat:
Ale przynajmniej jak zgubi piłkę, to o nią walczy, a nie kłóci się z wszystkimi dookoła.
Wolałbym, żeby walczył przed zgubieniem a nie markował grę i walkę ciałem. No, ale może rzeczywiście nie ma nikogo na jego miejsce.
Odpowiedz cytując