Wyświetl pojedynczy post
TheGameLA
Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15643
Stary 07.11.2013, 17:08
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
tak oto zimą można by było przemeblować kadrę niskim kosztem(kontrakty wygasające)

znak "|" znaczy po prostu zamienić na

Miśkiewicz
Bieszczad | Kuszczak / Kieszek / Trela / Kelemen / Malarz
Kocoń

Burliga | Olkowski
Fryc
Stolarski
Głowacki
Jovanovic

Chávez | Banaś
Czekaj | Danch* / Wilusz
Brożek
Bunoza
Guerrier

+ Magiera*
+ Lewandowski*
+ Straus*

Stjepanovic
Nalepa |
Kaźmierczak
Uryga
Chrapek
Burdenski |
Garguła
Małecki
Sarki | Nakoulma / Sitko

+ Cywka
+ Masłowski


Brożek

Boguski |
Rodionov / Cléo / Nikolić / Višņakovs / Benko
Kamiński

+
Jankowski / Kobylański / Biliński

*jeśli będzie zdrowy/umowa na rok z opcją przedłużenia po dokładnych testach medycznych

i to wszystko za jakieś normalne pieniądze, a nie chore i przesadzone miliony
Fajnie to wygląda, ale to nie temat FM'a. Może i milionów za nich nie będą chcieli, ale ich kontrakty to koszt milionowy.
Odpowiedz cytując