Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20850
Stary 05.11.2013, 19:08
kristos napisał(a):Wyświetl post
Szkoda że nie na 10 lat .
Ja wiem ,że wczoraj wybronił kilka sytuacji w meczu z tymi paralitykami , ale główne jego wady to przede wszystkim gra na przedpolu i wprowadzanie piłki do gry - prawie w 100% wykop na połowe przeciwnika a to daje zazwyczaj strate i narażenie sie na kontre. Wczoraj naliczyłem takich wykopów chyba 10.
może stać tylko na linii i bronic nogami.mogą mu doszyć kieszenie po to żeby trzymal tam ręce.byle nic nie wpadalo.Miśka bronią wyniki i to ile meczów nam wygrał lub co najmniej dzęki niemu nie przegraliśmy,
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując