TOMEK 11 napisał(a):

tak oto zimą można by było przemeblować kadrę niskim kosztem(kontrakty wygasające)
znak "|" znaczy po prostu zamienić na
Miśkiewicz
Bieszczad | Kuszczak / Kieszek / Trela / Kelemen / Malarz
Kocoń
Burliga | Olkowski
Fryc
Stolarski
Głowacki
Jovanovic
Chávez | Banaś
Czekaj | Danch* / Wilusz
Brożek
Bunoza
Guerrier
+ Magiera*
+ Lewandowski*
+ Straus*
Stjepanovic
Nalepa | Kaźmierczak
Uryga
Chrapek
Burdenski |
Garguła
Małecki
Sarki | Nakoulma / Sitko
+ Cywka
+ Masłowski
Brożek
Boguski | Rodionov / Cléo / Nikolić / Višņakovs / Benko
Kamiński
+ Jankowski / Kobylański / Biliński
*jeśli będzie zdrowy/umowa na rok z opcją przedłużenia po dokładnych testach medycznych
i to wszystko za jakieś normalne pieniądze, a nie chore i przesadzone miliony
|
Hah, dawno się tak nie uśmiałem, Kuszczak już z Anglii przylatuje by być zmiennikiem Miśkiewicza za 15 tys miesięcznie
