Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7561
Stary 25.10.2013, 20:46
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
He, he, he nie ma sędziów z PZPN-u i zaczynają się płacze jak Kubuia Koseckiego . Przy Pskicie cwaniakowałeś a teraz co ? już przekrety, bolszewik itp. ? . Centralka już was w świecie nie wybroni jak w lokalnym grajdołku. Boli to , co nie ? Przyzwyczajenie ?
Ale jaki płacz? Akurat tak się składa, że ten sezon w pucharach w naszym wykonaniu to praktycznie same porażki i wcześniej żadnych "ale" do sędziowania nie było. Teraz Twoj zgodowicz pojechał po bandzie to i .... mu w oczy. I jak podkreślam i tak byśmy nie wygrali.

P.S. Bez dwóch zdań jesteś królem tego forum twierdząc, że Górnik Zabrze w Zabrzu nie był nam losowany. Więcej!

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dostaliście wpitol, bo jesteście piłkarsko żenujący. Pokazał to już mecz z Norwegami.
Cała reszta to dorabianie martyrologii do braku umiejętności piłkarskich.

Żadna Liga Mistrzów, żadna Liga Europejska. Nie z tym składem.

Czego wam brak? Ljuboi. Albo jakiegokolwiek innego kreatywnego piłkarza. Jak mieliście dwóch w składzie to na farcie coś tam udawało się wcisnąć. Teraz został wam jeden (Radović), to trudno na cokolwiek liczyć. Pytanie - co on jeszcze robi w tak marnym klubie?
Czy neguję jakiekolwiek zdanie z tej wypowiedzi? No, jedno - że Radović to za dużo jak na Legię. Reszta to wręcz złodziejstwo moich myśli. O co więc chodzi?
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując