Ale jaki płacz? Akurat tak się składa, że ten sezon w pucharach w naszym wykonaniu to praktycznie same porażki i wcześniej żadnych "ale" do sędziowania nie było. Teraz Twoj zgodowicz pojechał po bandzie to i .... mu w oczy. I jak podkreślam i tak byśmy nie wygrali.
P.S. Bez dwóch zdań jesteś królem tego forum twierdząc, że Górnik Zabrze w Zabrzu nie był nam losowany. Więcej!
wolfy napisał(a):

Dostaliście wpitol, bo jesteście piłkarsko żenujący. Pokazał to już mecz z Norwegami.
Cała reszta to dorabianie martyrologii do braku umiejętności piłkarskich.
Żadna Liga Mistrzów, żadna Liga Europejska. Nie z tym składem.
Czego wam brak? Ljuboi. Albo jakiegokolwiek innego kreatywnego piłkarza. Jak mieliście dwóch w składzie to na farcie coś tam udawało się wcisnąć. Teraz został wam jeden (Radović), to trudno na cokolwiek liczyć. Pytanie - co on jeszcze robi w tak marnym klubie?
|
Czy neguję jakiekolwiek zdanie z tej wypowiedzi? No, jedno - że Radović to za dużo jak na Legię. Reszta to wręcz złodziejstwo moich myśli. O co więc chodzi?