For_FuN_ napisał(a):

Widac, jak sie orientujesz w temacie i ogladasz mecze Wisły . Przykra sprawa.
1/16: Luboński(3 liga, czyli 4) vs Wisła, Okocimski KS Brzesko(1 liga) vs Legia Warszawa - PZPN chyba ustawil, to losowanie
1/8: Warta(1 liga) vs Wisła, Piast(ekstraklasa) - Legia - PZPN chyba ustawil, to losowanie
1/4: Wisła - Jaga(ekstraklasa), Olimpia - Legia(1 liga) - w koncu Legia ma latwiejszego rywala od nas
1/2: Wisła - Slask(ekstraklasa i MP), Legia - Ruch(ekstraklasa i vce MP)
final: Legia pokonuje MP
Trzeba wiedziec, o czym sie mowi, a nie wypisywac głupoty .
|
PP na powaznie zaczyna się tak od 1/8 gdy dołączają zespoły z ekstraklasy. Tak więc nie rób z siebie zabawnego bardziej niż jesteś.
1/4: Wisła - Jaga(ekstraklasa), Olimpia - Legia(1 liga) - w koncu Legia ma latwiejszego rywala od nas
1/2: Wisła - Slask(ekstraklasa i MP), Legia - Ruch(ekstraklasa i vce MP) - tu tez ma łatwiejszego rywala, który był w tym czasie kompletnie bez formy. Wystarczy sobie tylko przypomniec ten czas.
Chyba jednak jestes bardziej tępy niż myślałem
Cytat:
|
Aż dziwne, że taki wytrawny poszukiwacz sędziowskich przekrętów nie dostrzegł wczorajszych występów pewnego bolszewika z gwizdkiem. Zgodę sobie zrób - wreszcie ktoś Twojego śmiertelnego wroga udupił
|
He, he, he nie ma sędziów z PZPN-u i zaczynają się płacze jak Kubuia Koseckiego

. Przy Pskicie cwaniakowałeś a teraz co ? już przekrety, bolszewik itp. ?

. Centralka już was w świecie nie wybroni jak w lokalnym grajdołku. Boli to , co nie ?

Przyzwyczajenie ?