Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7548
Stary 25.10.2013, 14:04
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Widac, jak sie orientujesz w temacie i ogladasz mecze Wisły . Przykra sprawa.

1/16: Luboński(3 liga, czyli 4) vs Wisła, Okocimski KS Brzesko(1 liga) vs Legia Warszawa - PZPN chyba ustawil, to losowanie
1/8: Warta(1 liga) vs Wisła, Piast(ekstraklasa) - Legia - PZPN chyba ustawil, to losowanie
1/4: Wisła - Jaga(ekstraklasa), Olimpia - Legia(1 liga) - w koncu Legia ma latwiejszego rywala od nas
1/2: Wisła - Slask(ekstraklasa i MP), Legia - Ruch(ekstraklasa i vce MP)
final: Legia pokonuje MP

Trzeba wiedziec, o czym sie mowi, a nie wypisywac głupoty .
PP na powaznie zaczyna się tak od 1/8 gdy dołączają zespoły z ekstraklasy. Tak więc nie rób z siebie zabawnego bardziej niż jesteś.
1/4: Wisła - Jaga(ekstraklasa), Olimpia - Legia(1 liga) - w koncu Legia ma latwiejszego rywala od nas
1/2: Wisła - Slask(ekstraklasa i MP), Legia - Ruch(ekstraklasa i vce MP) - tu tez ma łatwiejszego rywala, który był w tym czasie kompletnie bez formy. Wystarczy sobie tylko przypomniec ten czas.

Chyba jednak jestes bardziej tępy niż myślałem


Cytat:
Aż dziwne, że taki wytrawny poszukiwacz sędziowskich przekrętów nie dostrzegł wczorajszych występów pewnego bolszewika z gwizdkiem. Zgodę sobie zrób - wreszcie ktoś Twojego śmiertelnego wroga udupił
He, he, he nie ma sędziów z PZPN-u i zaczynają się płacze jak Kubuia Koseckiego . Przy Pskicie cwaniakowałeś a teraz co ? już przekrety, bolszewik itp. ? . Centralka już was w świecie nie wybroni jak w lokalnym grajdołku. Boli to , co nie ? Przyzwyczajenie ?
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 25.10.2013 o godz. 14:09.
Odpowiedz cytując