Arapaho napisał(a):

|
Może z tego powodu z którego nie ma nigdzie zdjęć z 10-go kwietnia? (po za tym nie dziwi Cię to? - kto je usunął z satelitów MACIEREWICZ?kto ma takie możliwości? Przypadek?)
|
Ok..To dziwne..
Ale Cieszewski jak już odkrył prawdę.. To cofając się o dzień, mógł dojść do tego kiedy ta brzoza została złamana.. Dlaczego tego nie zrobił? Pokazując zdjęcia z 1, 5, 12, 13 kiwetnia byłby bardziej wiarygodny.. Pozatym wniosek jaki wynikał z jego referatu, też jest dość "zachowawczy" i brzmi tak, żeby mógł się wybronić ewentualnie w prokuraturze z szerzenia kłamliwych teorii ..