Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3242
Stary 23.10.2013, 11:54
ten temat jest specyficzny. Jakakolwiek interwencja moderatora powoduje, że osoba ostrzezona czuje sie dyskryminowana i wyciągane sa daleko idące wnioski co do profilu moderacji. Zbyt daleko idące.
Ty, Drozd, tez nie jestes bez winy. Też często traktujesz oponentów niemerytorycznie.

Oczywiście, mogę od tej chwili "nagradzać" każde niemerytoryczne wpisy ostrzeżeniami, a potem banami.
Podejrzewam, ze wtedy dyskusja szybko się zakonczy z powodu braku dyskutantów, a moderatorowi przypnie się łatke, albo "leminga", albo "pisiora"

A co tam zaryzykuję. Potem w dorocznym TWSDAwards otrzymam od wszystkich bana...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując