Elefant napisał(a):

Ale trzeba było k... powiedzieć (między wierszami), że jest układ i oddajemy mecz za punkty w lidze.
A nie p.., że gramy na maksa.
Zapłacił bym za bilet i nie przyszedł..
|
Z ust mi wyjąłeś. Pod koniec się modliłem, żebyśmy nie wyrównali, bo musiałbym patrzeć jeszcze pół godziny na ten szajs. Czuję się wydymany przez trenera i piłkarzy.
A mogłem pójść z córką na plac zabaw albo pokarmić łabędzie...