Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 22.10.2013, 20:11
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Ale trzeba było k... powiedzieć (między wierszami), że jest układ i oddajemy mecz za punkty w lidze.
A nie p.., że gramy na maksa.
Zapłacił bym za bilet i nie przyszedł..
Z ust mi wyjąłeś. Pod koniec się modliłem, żebyśmy nie wyrównali, bo musiałbym patrzeć jeszcze pół godziny na ten szajs. Czuję się wydymany przez trenera i piłkarzy.
A mogłem pójść z córką na plac zabaw albo pokarmić łabędzie...
rrr
Odpowiedz cytując