Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 22.10.2013, 19:30
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Wolałbym wyjazd na finał na Narodowy niż walkę o środek tabeli w lidze.
My nie walczymy o środek tabeli, tylko pierwszą ósemkę. Mówiąc wprost - o spokojne utrzymanie.
Ja osobiście wolałbym w przyszłym sezonie oglądać Wisłę w ekstraklasie.

Chrzanienie o europejskich pucharach - z czym do ludzi? Tak wam bardzo zależy na dostaniu wpitolu na jakiejś Kazachskiej prowincji?

Nie mamy kadry nawet na ligę, praktycznie w ogóle ławki rezerwowych na kluczowych pozycjach (napastnik, obrona, środek pomocy).

Wszedł Kamiński? A to nie jest przypadkiem nasz napastnik numer dwa?
To o co chodzi?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.10.2013 o godz. 19:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując