dynek.pl napisał(a):

|
Wolałbym wyjazd na finał na Narodowy niż walkę o środek tabeli w lidze.
|
My nie walczymy o środek tabeli, tylko pierwszą ósemkę. Mówiąc wprost - o spokojne utrzymanie.
Ja osobiście wolałbym w przyszłym sezonie oglądać Wisłę w ekstraklasie.
Chrzanienie o europejskich pucharach - z czym do ludzi? Tak wam bardzo zależy na dostaniu wpitolu na jakiejś Kazachskiej prowincji?
Nie mamy kadry nawet na ligę, praktycznie w ogóle ławki rezerwowych na kluczowych pozycjach (napastnik, obrona, środek pomocy).
Wszedł Kamiński? A to nie jest przypadkiem nasz napastnik numer dwa?
To o co chodzi?