Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 22.10.2013, 19:25
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
W....iony jestem po tym meczu. W moich oczach dzisiaj stracili wszystko co zyskali w tym sezonie.
Wolałbym wyjazd na finał na Narodowy niż walkę o środek tabeli w lidze.
Zmiana Brożka na Kamińskiego ? Qrwa, wczoraj była konferencja prasowa chyba jakaś to mogli uprzedzić, że mają w dupie te rozgrywki to by się ludzie niepotrzebnie nie fatygowali.

No wyjazd na Narodowy byłby ok, podobnie jak równie możliwy kolejny do Niecieczy.

Ludzie - zejdźcie na ziemię. My się mamy najpierw załapać do górnej połówki. To ciągle jest nasz cel podstawowy i wcale nie aż tak bardzo zaniżony.
Odpowiedz cytując