Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 22.10.2013, 19:17
W....iony jestem po tym meczu. W moich oczach dzisiaj stracili wszystko co zyskali w tym sezonie.
Wolałbym wyjazd na finał na Narodowy niż walkę o środek tabeli w lidze.
Zmiana Brożka na Kamińskiego ? Qrwa, wczoraj była konferencja prasowa chyba jakaś to mogli uprzedzić, że mają w dupie te rozgrywki to by się ludzie niepotrzebnie nie fatygowali.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując