pysio napisał(a):

Rzekłbym "przyganiał kocioł garnkowi". Chyba naprawdę musisz mieć jakiś osobisty żal do polityków PiSu, w szczególności Macierewicza, skoro tak mocno się angażujesz. Macierewicz w avatarze, PiS w podpisie, tzw. mowa nienawiści wobec naukowców... byłeś już u psychiatry? Nienawiść to ciężka choroba. Nie tylko zajmuje umysł, ale potrafi także skłonić do krzywdzenia innych. Ochłoń i opamiętaj się zanim skończysz jak Ryszard C.