AS82 napisał(a):

Czary ale chyba w photoshopie...
Czyli sugerujesz ,że ktoś po katastrofie wspinał się na połamaną brzoze i wbijał w nią kawałki Tupolewa ?
|
tak , photoshop...

tylko które z tych zdjęć jest z photoshopa? kto zrobił zdjęcie po prawej , bo to po lewej jest fotografa Jana Gruszyńskiego ? Na konferencji prezentowal prof.Cieszewski nagranie z rosyjskiej TV - przy zbliżeniu pokazano brzozę - bez elementów samolotu. Spisek?

Media rzadowe siedzą cicho?