Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4477
Stary 22.10.2013, 13:57
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post

Nie wiem co się stało w Smoleńsku, ale chciałbym się tego dowiedzieć. Nie wierzę Putinowi, Tuskowi, Millerowi i Laskowi, mam też dystans do osób pokroju Macierewicza.

I tu jest pies pogrzebany. Minęło "100" lat i dalej nie wiemy co się naprawdę stało w samolocie Sikorskiego i niestety pewnie nie dowiemy się co stało w Smoleńsku.

Dużo ważniejszy teraz niż przyczyna katastrofy jest wizerunek Polski na arenie międzynarodowej.
Tutaj niestety jesteśmy traktowani jak Burkina Faso i oceniając to co się stało już "po" - egzamin oblaliśmy zanim wyjechaliśmy z placu na miasto.
Dostaliśmy nauczkę że do suwerennego, mocnego państwa jeszcze daleka droga.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując