domin_czyzyny napisał(a):

Nie wiem co się stało w Smoleńsku, ale chciałbym się tego dowiedzieć. Nie wierzę Putinowi, Tuskowi, Millerowi i Laskowi, mam też dystans do osób pokroju Macierewicza.
|
I tu jest pies pogrzebany. Minęło "100" lat i dalej nie wiemy co się naprawdę stało w samolocie Sikorskiego i niestety pewnie nie dowiemy się co stało w Smoleńsku.
Dużo ważniejszy teraz niż przyczyna katastrofy jest wizerunek Polski na arenie międzynarodowej.
Tutaj niestety jesteśmy traktowani jak Burkina Faso i oceniając to co się stało już "po" - egzamin oblaliśmy zanim wyjechaliśmy z placu na miasto.
Dostaliśmy nauczkę że do suwerennego, mocnego państwa jeszcze daleka droga.