Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 21.10.2013, 08:55
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Teraz zostaly juz tylko mecze walki o 3 punkty. Obie druzyny beda wychodzic z zalozenia, ze jak nie na nich to na kim? Wor z bramkami sie otworzy gdyz poszla trojka w plecy wiec nie bedzie mega spiny i koncentracji.
Ludzka psychika jest na tyle zawiła, że ciężko ocenić, jak zareagują. A reakcje mogą być diametralnie różne, bo dwóch takich samych ludzi po prostu nie ma. Z jednej strony może podciąć nam skrzydła, z drugiej może być lekcją pokory po Legii i Wolfsburgu. Wyciągnięcie wniosków zależy już tylko od głów naszych kopaczy.

Btw. Na razie nie mamy chyba zmiennika na prawą obronę, ale jeśli takowy by się znalazł, to czy nie powinniśmy się zastanowić nad wypożyczeniem Stolara? Ławka mu w niczym nie pomoże, a wchodzenie na pojedyncze mecze, za wykartkowanych wyraźnie mu nie służy (drużynie też). Myślałem, że po meczu ze Śląskiem z tamtego sezonu wyciągnie wnioski, ale chyba powiela te same błędy. W młodzieżówce grał ostatnio jako defensywny pomocnik i nie wiem, czy to nie byłaby dla niego lepsza pozycja. Oczywiście to trener widzi go codziennie i ma prawo oceniać jego przydatność na danej pozycji.
Odpowiedz cytując