Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 19.10.2013, 17:50
thechris napisał(a):Wyświetl post
Druga żółta oczywista i bezdyskusyjna. Trzeba było grać Haitańczym od początku 2 połowy. Ale to akurat jest zupełnie nieistotne. Z przebiegu meczu powinno być około 5:0 więc wynik i tak jest daleko lepszy od gry.
jak sie czyta twoje posty to aż słabo sie robi. Powinno być 5-0 ale już nie liczysz że Wisła strzeliła bramkę po ładnej akcji? Idź pograj w gta.
Odpowiedz cytując