Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 19.10.2013, 16:16
Ewidentnie Stolarski i Guerrier nie nadają się na boki obrony. Może za jakiś czas tak, ale nie na chwilę obecną.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
A u Smudy, jak zwykle: bez zmian. (Chociaż Bunozę trzeba było zmienic już dawno)
Na kogo niby?
Zmiany były i jasno pokazały, jaką mamy ławkę, skoro strata Burligi jest dla nas ciosem.
Dopóki graliśmy w jedenastu Zawisza mógł się poślinić.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.10.2013 o godz. 16:20.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując