Ewidentnie Stolarski i Guerrier nie nadają się na boki obrony. Może za jakiś czas tak, ale nie na chwilę obecną.
FraMat napisał(a):

|
A u Smudy, jak zwykle: bez zmian. (Chociaż Bunozę trzeba było zmienic już dawno)
|
Na kogo niby?
Zmiany były i jasno pokazały, jaką mamy ławkę, skoro strata Burligi jest dla nas ciosem.
Dopóki graliśmy w jedenastu Zawisza mógł się poślinić.