wolfy napisał(a):

Chociaz tak naprawdę to jest beznadziejnie

Jadą z nami jak z III-ligowcami.
I zadna bramka Garguły tego nie zmieni.
Wynik, jak zwkle lepszy od gry.
A u Smudy, jak zwykle: bez zmian. (Chociaż Bunozę trzeba było zmienic już dawno)
No cóż... pozostaje trzymac kciuki