Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65946
Stary 16.10.2013, 20:38
spartan napisał(a):Wyświetl post
A na jakiej podstawie twierdzisz, że Garguła zarabia najwięcej i skąd wiesz, że to akurat nie Gordan jest jednym z najlepiej zarabiających?
To nie forumowiczowie oszaleli tylko zupełnie ktoś inny...ale przecież drużynę buduje się od tyłu.
Nie twierdzę a sugeruję to po pierwsze. Garguła został zakontraktowany bez kwoty odstępnego dla klubu, więc Wisła musiała mu dużo wtedy zaoferować, co prawda zgodził się na obniżkę, ale te 200 tysięcy euro pewnie na kontrakcie ma.
Bunoza nie sądzę żeby zarabiał obecnie na tym poziomie ponieważ jeśli się nie mylę obowiązuje go kontrakt ten z momentu przejścia do nas. Uważasz żeby ktoś płacił gościowi po jednym sezonie w ekstraklasie chorwackiej kontrakt na poziomie choćby 200 tysięcy euro?
W Wiśle podejrzewam, że najwięcej zarabiają Garguła, Jovanovic i może Głowacki, ale nie nie sądzę żeby był w tej grupie Bunoza i powiem nawet więcej, że nie powinien być. Wisły obecnie nie stać na płacenie bocznemu obrońcy takiego kontraktu, chociaż może oszalałem?
...And Justice For All
Odpowiedz cytując