Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65944
Stary 16.10.2013, 19:46
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Chyba oszalałeś, że bocznemu obrońcy chcesz płacić takie pieniądze. Podejrzewam, że w Wiśle poza Gargułą nikt nie bierze takich pieniędzy to z jakiej racji by on miał je brać?
A na jakiej podstawie twierdzisz, że Garguła zarabia najwięcej i skąd wiesz, że to akurat nie Gordan jest jednym z najlepiej zarabiających?
To nie forumowiczowie oszaleli tylko zupełnie ktoś inny...ale przecież drużynę buduje się od tyłu.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując