Karamazow napisał(a):

|
Chyba oszalałeś, że bocznemu obrońcy chcesz płacić takie pieniądze. Podejrzewam, że w Wiśle poza Gargułą nikt nie bierze takich pieniędzy to z jakiej racji by on miał je brać?
|
A na jakiej podstawie twierdzisz, że Garguła zarabia najwięcej i skąd wiesz, że to akurat nie Gordan jest jednym z najlepiej zarabiających?
To nie forumowiczowie oszaleli tylko zupełnie ktoś inny...ale przecież drużynę buduje się od tyłu.