Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4371
Stary 16.10.2013, 19:17
GrzegorzTS napisał(a):Wyświetl post
Raczej tylko idiota mógł pracować na zmanipulowanym zdjęciu.Widzę dalej tkwisz w przekonaniu jaki to tvn zły a już zapomniałeś jak wypunktowałem Cię w temacie Radwańskiej i tvnu? krótką masz pamięć...
To "zmanipulowane" zdjęcie jest raporcie anodiny. Do niej pretensje. Zresztą jest zmanipulowane bo "rosyjski bloger przyznał się że zmanipulował." Jaki uczciwy i na pewno wiarygodny .

A co do Radwańskiej to lepiej się nie ośmieszaj tylko oglądnij zdjęcie z angielskiej gazety. Skoro nie dostrzegasz manipulacji to szkoda czasu na dyskusję.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując