GrzegorzTS napisał(a):

|
Raczej tylko idiota mógł pracować na zmanipulowanym zdjęciu.Widzę dalej tkwisz w przekonaniu jaki to tvn zły a już zapomniałeś jak wypunktowałem Cię w temacie Radwańskiej i tvnu? krótką masz pamięć...
|
To "zmanipulowane" zdjęcie jest raporcie anodiny. Do niej pretensje. Zresztą jest zmanipulowane bo "rosyjski bloger przyznał się że zmanipulował."

Jaki uczciwy i na pewno wiarygodny

.
A co do Radwańskiej to lepiej się nie ośmieszaj tylko oglądnij zdjęcie z angielskiej gazety. Skoro nie dostrzegasz manipulacji to szkoda czasu na dyskusję.