Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4370
Stary 16.10.2013, 18:43
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Paweł to o czym piszesz "jak płytkim jesteśmy narodem i ile w nas nienawiści" to częściowo fakt. Niestety 50 lat komuny i prylu (a i późniejsze "miękkie" przejście do III RP bez rozliczenia z przeszłością) zrobiło jednak swoje. Karierę robią ludzie płytcy i mali dla których własny interes i swojej koterii jest najważniejszy, słowa Ojczyzna, Patriotyzm etc. stają się passe i mówią tak Ludzie co do których w wielu przypadkach naprawdę miałem szacunek. A skoro tak się dzieje to nie można się dziwić, że pojawia się chamstwo i wszechogarniająca Nasz Kraj destrukcja.
Dzisiaj przez przypadek wszedłem na Interii w artykuł o jaki zamieścił jakiś idiota z redakcji o chorobie posła Górskiego z PiSu i Jego apelu do Przyjaciół zamieszczonym na szajsbooku o oddawanie krwi. Komentarze jakie się pod tym pojawiły to właściwie jeden ściek. Tak wiem to tylko forum interii, wypisz wymaluj forum onetu, pewnie dzieci z gimnazjum... ale ktoś te dzieci "wychował", ktoś nauczył takiego zachowania i takich reakcji. Zresztą czy na tym forum jest inaczej? że przypomnę tylko o wielokrotnych wpisach AS-a, Szpenia, pysia i innych pokemonów w tym temacie. Niestety tutaj wracamy do początku - II wojna światowa=wyniszczenie elity, 50 lat komuny. Niestety ale z szamba nie da się zrobić perfumerii, choć możemy się pocieszać, że kiedyś też nie było idealnie wspominając słowa wycofywanego teraz cichaczem z lektur szkolnych - wieszcza:
"[...] Nasz Naród jest jak lawa,
z wierzchu zimna i twarda
sucha i plugawa
lecz wewnętrznego ognia
sto lat nie wyziębi
Plwajmy na tę skorupę
i zstąpmy do głębi [...]"
Ty niestety takimi wpisami ,powodujesz także pogłębianie się podziałów i wzrost nienawiści ,uznając tylko siebie i tobie podobnie myślących za jedynych prawilnych i uczciwych patriotów,natomiast każdy kto inaczej myśli czy głosuje jest tym gorszym ,tym po drugiej stronie barykady . Nie zwalaj winy na komunę ,bo ostatnio były publikowane badania kiedy Polacy byli najbardziej podzieleni i wrogo nastawieni do siebie i z badań wynika ,że to okres ostatnich lat czyli tak zwanego POPISu , gdzie pierwsze skrzypce w dzieleniu Polaków wiedzie twój żoliborski idol. Nawet z katastrofy swojego braciszka ,zrobił oręż do walki politycznej , i teraz się trzeba opowiedzieć czy wierzysz w zamach Macierewicza i glosujesz na PIS czy nei wierzysz i glosujesz na PO ,co jest już objawem całkowitego popi**dolenia.
I muszę cie zasmucić ,że to co robi Kaczyński i Macierewicz nie jest popierane przez jakieś elity o których dumnie piszesz , bo na ich teorie i przekaz nabierają się w większosci stare rozmodlone baby i niewykształceni ludzie. Dla Kaczyńskiego ludzie z wyższym wykształceniem to "wykształciuchy",którymi jak mniemam gardzi.

PS Aha jeszcze o leżącym na łożu śmierci pośle Górskim ,podobno oprócz prośby o krew ,prosił także ,żeby mu przynieść urnę do sali w której leży ,tak żeby mógł głoować za odwołaniem HGW ,czyli chyba jeszcze umierający nie jest...
Ostatnio edytowane przez AS82 : 16.10.2013 o godz. 19:10.
Odpowiedz cytując