Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65935
Stary 16.10.2013, 07:28
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
Bunoza na bank odejdzie... fajnie byłoby gdybyśmy odzyskali kase którą za niego daliśmy... ale to raczej nierealne...
Czyli mamy go sprzedać zimą żeby odzyskać kasę? Wg mnie z taką formą niech zostanie do końca sezonu i pomoże drużynie w osiągnięciu dobrego wyniku na koniec sezonu nawet jeśli po sezonie miałby odejść za darmo . Weź pod uwagę ,że decydujące będą mecze po podziale punktów w grupie Mistrzowskiej (o ile się w niej znajdziemy) i tam potrzebujemy jak najmocniejszej drużyny , jeśli zawalimy tamte mecze to dobry początek sezonu pójdzie na marne a chyba nie spodziewasz się w zimie oferty za Bunozę wyższej niż jakieś grosze?
Odpowiedz cytując