FraMat napisał(a):

z tego, co pamiętam, to rzucił koszulką o ziemię, z wściekłosci za stracone punkty w Kielcach i kopnął w trawę przy okazji kopnąwszy koszulke, a nie skopał.
Fakt, że zachował się jak pajac, ale nie dorabiajacie ideologii. Dragan sam przyznał, że go poniosły złe emocje i przeprosił.
|
to chyba trzeba mieć "różowe" okulary, aby tak to "widzieć". Jednak było, minęło, nie ma co wracać, najlepiej zapomnieć o zawodniku i tyle.