Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65924
Stary 15.10.2013, 12:56
FraMat napisał(a):Wyświetl post
z tego, co pamiętam, to rzucił koszulką o ziemię, z wściekłosci za stracone punkty w Kielcach i kopnął w trawę przy okazji kopnąwszy koszulke, a nie skopał.
Fakt, że zachował się jak pajac, ale nie dorabiajacie ideologii. Dragan sam przyznał, że go poniosły złe emocje i przeprosił.
to chyba trzeba mieć "różowe" okulary, aby tak to "widzieć". Jednak było, minęło, nie ma co wracać, najlepiej zapomnieć o zawodniku i tyle.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 15.10.2013 o godz. 13:43.
Odpowiedz cytując