Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15588
Stary 13.10.2013, 08:54
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Masłowski albo Starzyński (najlepiej obaj) zamiast Garguły któremu się kończy kontrakt. Do tego defensywny pomocnik co potrafi zagrać do przodu (jak Przybylski w Górniku) i jak na słaby budżet który mamy mielibyśmy środek pomocy obsadzony.

Jest jeszcze piłkarz którego gra mi się podoba ale niestety gra u zakompleksionej sąsiadki i to go dyskwalifikuje. Budziński - dobrze rozgrywa i dobry w defensywie. Kiedyś parchy miały Klicha, teraz mają Budzińskiego w drugiej linii.
no właśnie w drugiej lini największy potencjał w TME prezentuje Budziński, już jest lepszy niż gwiazdy z Legii Furmany czy jakieś Łukasiki
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując