Ogryzek napisał(a):

Masłowski albo Starzyński (najlepiej obaj) zamiast Garguły któremu się kończy kontrakt. Do tego defensywny pomocnik co potrafi zagrać do przodu (jak Przybylski w Górniku) i jak na słaby budżet który mamy mielibyśmy środek pomocy obsadzony.
Jest jeszcze piłkarz którego gra mi się podoba ale niestety gra u zakompleksionej sąsiadki i to go dyskwalifikuje. Budziński - dobrze rozgrywa i dobry w defensywie. Kiedyś parchy miały Klicha, teraz mają Budzińskiego w drugiej linii.
|
no właśnie w drugiej lini największy potencjał w TME prezentuje Budziński, już jest lepszy niż gwiazdy z Legii Furmany czy jakieś Łukasiki